Loading...
  • Єврокуби 1000 л марки SCHUTZ

Компанія “Поліпласт-Україна” реалізує на постійній основі кубічні ємності 1000 л (еврокуби) марки SCHUTZ. Кубічні ємності (єврокуб) призначені для транспортування і зберігання рідких хімікатів, кислот, лугів, спиртів, промислових масел, концентратів, палива (крім бензину) та інших продуктів.

Купити єврокуби:
+38 050 385 68 70
+38 044 287 39 96
i.novosvitnaya@polyplastukraine.com

Ємності кубічні SCHUTZ б/в, в ідеальному стані. Всі куби миті, на дерев’яних піддонах.

2000 грн.

Єврокуби 1000 л в ідеальному стані. Ємність куб в латах, на дерев’яному піддоні. При покупці від 3 штук знижка.

1900 грн.

Єврокуб 1000 л марки SCHUTZ б/в. Всі контейнери миті. Оптовим покупцям гарантоване зниження ціни.

1800 грн.

Потрібні єврокуби на 1000 л? Зателефонуйте або напишіть нам

+38 050 385 68 70

i.novosvitnaya@polyplastukraine.com

Конструкція:
Єврокуби складаються зі сталевого зварного каркасу (арматура або сталеві трубки) і поліетиленової внутрішньої ємності з сервісним обладнанням. Каркас єврокуба виготовляється зварюванням сталевих профілів і листів з подальшим забарвленням. Ємність для еврокуба виготовляється з поліетилену з високою стійкістю до різних видів хімічних сполук. Залежно від призначення на ємності-контейнері встановлюють пластмасовий нижній слив або шибер. Зазвичай IBC-контейнери можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні. Єврокуби забезпечують абсолютну герметичність, механічну міцність, володіють хімічною стійкістю.

Особливості:
Ємність зручна для наливу і зливу (мається заливна горловина і зливний кран), євроконтейнер має кубічну форму, зручний при вантажно-розвантажувальних роботах і розміщенні на транспорті. Легкий, тому займає мало місця. Єврокуб, завдяки своїй модульній конструкції, може бути пристосований до індивідуальних вимог.