Поліпласт Р

Кращою  областю застосування добавки «ПОЛІПЛАСТ Р» є виробництво: кладкових розчинів класів В5 і вище для кладки керамічної та силікатної цегли, а також бетонних блоків; штукатурних розчинів класів В3,5 і вище; конструкцій з легкого бетону на пористих заповнювачах класів В7,5 і вище.

Лінамікс Р

Сферою застосування добавки «ЛІНАМІКС Р» є виробництво: кладочних розчинів для кладки керамічної та силікатної цегли, а також бетонних блоків; штукатурних розчинів; конструкцій із легкого бетону на пористих заповнювачах класів В7,5 і вище.

Кріопласт Р

Комплексна пластифікуюча добавка «КРІОПЛАСТ Р» може бути використана в умовах низьких розрахункових температур твердіння для: кладочних розчинів класів В5 і вище для кладки керамічної й силікатної цегли, а також бетонних блоків; дрібнозернистого бетону; штукатурних розчинів класів В3,5 і вище; конструкцій із легкого бетону на пористих заповнювачах класів В7,5 і вище.

Кріопласт РПС

Добавка «КРІОПЛАСТ РПС» може бути використана в умовах низьких розрахункових температур твердіння для: кладочних розчинів для кладки керамічної й силікатної цегли, а також бетонних блоків; штукатурних розчинів.