Реламікс М2

Добавка «РЕЛАМІКС М2» може застосовуватися для: одержання товарних бетонів; виробництва збірних виробів і конструкцій із важкого та дрібнозернистого бетону різного призначення класів В20 і вище; зведення конструкцій монолітних споруд із підвищеним ступенем армування та складною конфігурацією; одержання легких бетонів; одержання будівельних розчинів.

Реламікс ПК

Добавка «РЕЛАМІКС ПК» застосовується для: одержання товарних бетонів; виробництва збірних виробів і конструкцій із важкого та дрібнозернистого бетону різного   призначення класів В 20 і вище; зведення конструкцій монолітних споруджень із підвищеним ступенем армування і складною конфігурацією; одержання легких бетонів; одержання будівельних розчинів; конструкцій систем питного водопостачання.

Екомікс

Добавка «ЕКОМІКС» може застосовуватися для: одержання товарних бетонів; виробництва збірних виробів і конструкцій із важкого та дрібнозернистого бетону різного призначення класів В 12,5 і вище; зведення конструкцій монолітних споруд із підвищеним ступенем армування та складною конфігурацією; одержання легких бетонів; одержання будівельних розчинів.

Реламікс Д

Прискорювач «РЕЛАМІКС Д» є органічним сульфатом. Прискорювач «РЕЛАМІКС Д» разом із пластифікуючими добавками на будь-якій основі може бути застосований для: товарних бетонів; виробництва збірних виробів і конструкцій із важкого та дрібнозернистого бетону різного призначення класів В20 і вище; зведення конструкцій монолітних споруд із підвищеним ступенем армування і складною конфігурацією; одержання легких бетонів; одержання будівельних розчинів.

Реламікс Торкрет

Основною областю застосування добавки «РЕЛАМІКС ТОРКРЕТ»  є її використання в якості прискорювача тужавлення для бетонів, що наносяться  методом торкретування (набризку). Добавка використовується при мокрому способі торкретування.