Лінамікс ПК

Добавка «ЛІНАМІКС ПК» може застосовуватися для виробництва й виготовлення: товарних бетонів; монолітних бетонних і залізобетонних виробів та конструкцій із важкого і дрібнозернистого бетону класу В20 і вище, що твердіють у нормальних умовах або із застосуванням електропрогріву; монолітних бетонних і залізобетонних виробів та конструкцій із бетону на пористих заповнювачах; будівельних розчинів.

Лінамікс СП-180

Добавка «ЛІНАМІКС СП-180»  застосовується для виробництва і виготовлення: товарних бетонів; монолітних бетонних і залізобетонних виробів та конструкцій із важкого й дрібнозернистого бетону класу В20 і вище, що твердіють у нормальних умовах або із застосуванням електропрогріву; монолітних бетонних і залізобетонних виробів та конструкцій із бетону на пористих заповнювачах; будівельних розчинів.

Лінамікс РС

Раціональною областю застосування добавки «ЛІНАМІКС РС» є приготування товарного бетону. Рекомендовано використання сповільнювача «ЛІНАМІКС РС» разом із пластифікуючими добавками на будь-якій основі. Рекомендується застосування добавки «ЛІНАМІКС РС» при зведенні масивних монолітних конструкцій із метою сповільнення тепловиділення при  твердінні бетону.